Z káčátka labutí i bez kouzel

Milujete pohádky a nejvíce tu o ošklivém káčátku, které se změní v krásnou labuť? Pak si zřejmě občas říkáte, že je velká škoda, že to ve skutečném světě nefunguje jako v pohádce, kde každé káčátko nakonec zkrásní. A především v rámci té proměny ztratí pár přebytečných kil.

Protože však v přírodě se z káčátka labuť stane jen těžko, existuje v současnosti ještě jedna alternativa – estetická medicína. Na rozdíl od medicíny klasické se nezaměřuje na léčení nemocí, alespoň ne ze své podstaty, ale na krásu. Estetika je totiž nauka o krásnu.

Ti, co dávají přednost přírodní cestě ke zkrášlení, možná teď přestávají číst, protože představa skalpelu, jak jim dopomáhá ke kráse, je pro ně absurdní. Ale pozor, estetická medicína už dávno není jen o plastické chirurgii, ale o estetických výkonech, zahrnujících celou škálu služeb, bez nutnosti narkózy či jiného většího zásahu do organismu.

A dokonce pracuje i s preparáty čistě přírodního původu. U specialistů na estetickou medicínu nám pomohou, jak s problémovou pletí, tak s vráskami, pihami nebo třeba nadměrným ochlupením. Také se díky estetické medicíně velmi snadno můžeme zbavit celulitidy nebo právě oněch proklínaných přebytečných kil navíc.

V současnosti je bohužel poměrně ,,populární“ též výkon chirurgické povahy, a to bandáž žaludku, který má pomoci od přebytečných kil poměrně rapidně, a to tím, laicky řečeno, že žaludek zmenší. Ale popravdě, to už si člověk říká, že bude raději držet rapidní dietu, než podobné rapidní řešení…

 

ZP

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>