Jak zhubnout a netrpět u toho?

Každý vám řekne: Když chcete zhubnout, musíte sportovat a upravit jídelníček. Co ale dělat, když úprava jídelníčku nezabírá a po deseti minutách běhu vám dojde energie? Sáhněte po pomocnících z přírody: léčivé čínské houbě a přírodní vláknině.

hubnuti bez trpeni

Housenice čínská vám dodá energii

Nejprve se podívejme na onu léčivou houbu. Housenici čínskou (latinsky cordyceps sinensis) využívá už tisíce let tradiční čínská medicína. Objevili ji prý kdysi dávno pastevci v Tibetu, kteří si všimli, že jsou jejich jaci po spasení této zvláštní houby plní energie. Pomůže i vám, a to hned třemi způsoby:

  1. Podporuje tvorbu ATP. To je látka, která v těle funguje jako „palivo“ – při jejím rozkladu vzniká energie, kterou potřebujete nejen při sportování.
  2. Zlepšuje využití kyslíku pro větší výkonnost a výdrž při sportu. Své o tom vědí čínské atletky, které v roce 1993 překonaly 3 světové rekordy v běhu svých slov a uvedly, že užívají výtažek z houby cordyceps sinensis.
  3. U mužů podporuje tvorbu testosteronu, který ovlivňuje výdrž při sportu a růst svalové hmoty.

Užívat můžete extrakt z cordycepsu v tabletách jako doplněk stravy. Při výběru si dejte pozor především na koncentraci. Aby měly tabletky požadované účinky, musí obsahovat alespoň 40 % polysacharidů.

Přírodní vláknina chitosan váže tuky 

Chitosan je přírodní vláknina ze schránek mořských korýšů. Pomůže vám s detoxikací i hubnutím, váže na sebe totiž tuky z potravy, a to až 6násobek své váhy. Díky tomu „vychytá“ tuky dřív, než je stačíte strávit, takže se nebudou ukládat tam, kde nemají.

I chitosan se vyrábí v tabletkách, ty se většinou rozpouští okolo 60 minut. Tablety Chitomax jsou ale patentovaným způsobem upraveny tak, aby se rozpustily do 3 minut, takže je můžete užít bezprostředně před jídlem.

Tablety mají u nás skvělý ohlas. Například paní Zdeňka Hanelová o nich napsala: „Pro užívání mimo domov je dobré, že se dá použít těsně před jídlem. Určitě upravuje metabolismus, i když se najím vydatně, nepřibírám na váze. Zatím jsem ho neužívala pravidelně, sáhnu po něm spíše nárazově, podle toho, co se chystám jíst, a funguje to výborně.“  Další recenze si můžete přečíst zde.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>