Jak na ploché břicho, pevné tělo a fyzickou kondici 

Toužíte po plochám břiše? Sledujete modelky s pekáčem buchet a myslíte, že vy to nikdy nedokážete? Nemáte čas a peníze na drahé fitko? 

Je to snazší, než vám říkají. Je to jednodušší, než vás všichni varují! Nemusíte jíst vatu a zapíjet ji vodou, abyste měli ploché břicho! 

ploche brisko

Cvičte z pohodlí domova a dokažte si, že vy na to máte! Ploché břicho a pořádný pekáč buchet není mýtus, ani nedosažitelný cíl! Věřte běžte a všem dokážete, že ploché břicho a celkově pevné tělo není jen Photoshop!

Online kurz Jak na ploché břicho

vás naučí, jak odstranit svalovou nerovnováhu, jak můžete cvičit bez činek, jak posilovat ramena a prsní svaly. Pomocí kurzu si také zpevníte tělesné jádro a posílíte břišní partie. Samozřejmostí kurzu je kompletní procvičení spodních končetin, zlepšení fyzické zdatnosti, efektivní spalování tuků a posílení kardiovaskulárního systému.

„Díky, že tenhle kurz existuje! Vždy jsem byla hubená, ale neměla jsem pevné břicho. Po porodu se vše jen zhoršilo a já si nevěděla rady. Kamarádka mi doporučila absolvovat tento kurz od PerfectUni.cz a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Již za 2 měsíce jsem viděla znatelné výsledky. Nyní se na dovolené chlubím pevným bříškem a je to skvělý pocit! Díky za vaší práci!“ 

Petra Holadová

Online kurz najdete zde:

https://www.perfectuni.cz/fitness-a-krasa/114-jak-na-ploche-bricho-pevne-telo-a- fyzickou-kondici.html

Související kurz zde:

https://www.perfectuni.cz/fitness-a-krasa/113-hubnuti-na-miru-se-stobem.html

Mohlo by se vám líbit...

4 komentářů

 1. Pavlína Fatasová napsal:

  Moc pomohlo, děkuji :-))

 2. Jarka Doleželová napsal:

  Nevím, jestli tomu mám věřit? Jsem po porodu a hledám způsob, jak zhubnout aniž bych musela nejíst a tři hodiny denně cvičit někde ve fitku.

 3. Bára napsal:

  Věř :) mne to skvěle pomohlo …

 4. Hela napsal:

  Já bych teda spíš potřebovala tip na cviky na zadek. Ta celulitida je šílená…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>