Jak konečně zhubnout?

 

Také hubnutí neustále odkládáte a týden co týden si říkáte: „Od pondělí začnu hubnout.“ Jenže najednou je čtvrtek a kde nic tu nic. Je načase si uvědomit, že takhle opravdu nikdy nezhubnete… Jak tedy konečně začít hubnout?

Namotivujte se

Pokud si již delší dobu říkáte, že zhubnete, patrně již jste motivováni. Rozhodně ale není na škodu, připomenout si, že hubnete pro sebe – pro svůj dobrý pocit a pro své zdraví. Pokud vám to nestačí, proberte si šatník a najdete v něm svůj oblíbený kousek, který jste nosili ještě před nadbytečnými kily a slibte si, že si tento kousek již brzy oblečete.

Stanovte si reálný cíl

Také si stanovte reálný cíl, kterého chcete dosáhnout. Pokud to se svým zdravím a postavou myslíte dobře, pak vězte, že se pouštíte nejen do diety, ale do nového životního stylu. Pokud nový životní styl nepřijmete za svůj, může vás zanedlouho postihnout jojo efekt. A onoho oblíbeného módního kousku se budete muset zase vzdát.

Buďte pozitivní

Každou činnost, jídlo, pohyb, které budete během hubnutí dělat, berte jako radostnou. Vždyť cílem je vaše zhubnutí a to je přece důvod k dobré náladě.

Zbavte se toxinů

Před hubnutím samotným začněte tím, že své tělo očistíte od toxinů. Škodlivé látky, které tělo nestačí vyloučit, jsou totiž uloženy v tukových buňkách. Aby mohlo tělo bezpečně spalovat tuk, je potřeba hladinu toxinů snížit. Jak na to?

  • Protože tělo přijímá toxiny nejen ústy z jídla a pití, ale největší množství toxinu přijmeme skrze kůži, zamyslete se nad kosmetickými přípravky, které používáte. Investice do kvalitní přírodní kosmetiky se vyplatí, tělo tak přestane vstřebávat nežádoucí látky.
  • Toxinů se můžete zbavit i v sauně. Díky pocení se můžete zbavit dokonce i těch, které si v těle pěstujete již několik let.
  • Dopřejte si kvalitní spánek, když se dobře nevyspíte, nedáte tělu šanci se vyčistit. Tělo se totiž čistí především v noci, kdy není ničím zatěžováno.
  • V neposlední řadě jezte co nejméně chemicky upravované potraviny. Zvýšit byste měli konzumaci zeleniny. Ta dokáže tělu dodat potřebné látky, které toxiny odvedou přes zažívací trakt z těla pryč.

Pak už jen stačí vybrat si některý z hubnoucích programů, upravit jídelníček, pravidelně a dostatečně sportovat a úbytky váhy se dostaví záhy.

Pokud se chcete o hubnutí dozvědět více, doporučujeme vám portál jakmamzhubnout.cz, kde naleznete velké množství zajímavých informací o způsobech hubnutí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>