Co dělat než začnete hubnout? Nechte se přeměřit

Chcete začít cvičit, ale nejradši byste to od začátku dělali správně a zaměřili se na ta správná místa? Nechte se nejdříve přeměřit!

Když budete vědět, jak váš metabolismus a spalování funguje, snadněji přijdete na ten správný cvičební plán.

Kromě toho že zjistíte, jak jste na tom, co se nadváhy týče, zjistíte i, jak jsou na tom vaše svaly, klouby, stejně jako kolik tuku v těle máte a kde se usadil nejvíce. Takové měření vám provede lékař, fyzioterapeut nebo osobního trenér ve větších fitcentrech.

Měření přesně ukáže to, co jste dosud dělali špatně a jak začít správně a efektivně hubnout.

Jak měření probíhá? 

Měření je jednoduché a není nijak nepříjemné. Nejprve se změříte a zvážíte. Poté dojde ke kineziologickému rozboru. Během chvilky se vše prozradí, i to, jaké máte zlozvyky, jak kvalitní používáte obuv, jak si sedáte, na které straně nosíte kabelku či batoh a jaké máte držení těla.

Po tomto rozboru dojde na strojová měření. Postavíte se na přípoji podobnému váze a ten se pustí do díla. Přesně ukáže, jak máte v těle rozložen tuk a jaká by měla být vaše ideální váha.

Poté jež jen stačí zjistit, kolik kalorií jste schopni během cvičení spálit.

Toto vše vám poradí, jak se stravovat a jaký druh cvičení a v jaké intenzitě je pro vás ten nejlepší.

  • Investovat do měření se vyplatí ušetří vám totiž spoustu času, který byste museli věnovat experimentování a vy jej tak můžete věnovat tomu správnému hubnutí.

Sandra Špačková

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Hrušková napsal:

    Dobrý den,
    poraďte jak efektivně a bez hladu zhubnout. Mám velké problémy s páteří.
    Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>