Asistované hubnutí je bez jo-jo efektu

Také se řadíte mezi dietáře? Tedy mezi ty, kteří se pravidelně trápí nejrůznějšími dietami, jejichž nástupcem je jo-jo efekt? Nebo máte zdravotní potíže, které vyžadují, abyste ubrali na své váze a změnili životní styl?

Pak byste se právě Vy měli obrátit na Systém asistovaného hubnutí. Nejedná se o jednu z dalších diet, ale o metodu, při níž klienti ztrácí denně 100 – 300 g. Metoda asistovaného hubnutí je komplexní a pomáhá nejen se snižováním nadváhy, ale za pomocí zdravého stravování vede i k celkovému zlepšení zdravotního stavu. Celý program je veden registrovanými diplomovanými nutričními terapeuty a své zdraví tak nesvěřujete do neodborných rukou.

Metoda je vhodná pro všechny, kdo chtějí redukovat váhu, a to i v případě, že se jedná o tzv. morbidní obezitu. Dále je vhodná pro ty, kteří potřebují zlepšit svůj zdravotní stav či vrátit vychýlené hodnoty krevního obrazu do normálu. Program je vhodný pro všechny, jež v dnešní uspěchané době špatně jí a minimálně se pohybují. Poradci Vám praktickými pokyny řeknou jak postupovat, abyste hubli i v problematických partiích, tedy na břiše, stehnech apod.

Bát se nemusíte ani finanční a časové náročnosti této metody. K redukci se používají pouze základní běžně dostupné základní potraviny.

Jistě dobře víte, že u každého rozhodnutí snížení váhy je třeba, abyste měli podporu svého okolí. A právě podpora a komunikace je základem této metody. V ceně 1400 Kč je zahrnuta denní péče, poradci Vám individuálně sestavují jídelníčky, konzultují s Vámi další kroky a můžete jim volat, kdykoli potřebujete.

Nemusíte se obávat, že zaplatíte a nakonec nezhubnete, to totiž není možné. Nejen, protože jste pod neustálým odborným dohledem, ale i proto, že Systém využívá biochemických znalostí a zákonitostí v těle a snižování je přirozeným následkem těchto praktických opatření. Poradci v konzultacích navíc vyvíjí potřebný psychologický tlak, který napomáhá v postupném dlouhodobém snižování.

Ani jo-jo efektu se nemusíte obávat. Tím, že s nutričním terapeutem budete denně řešit své jídelníčky, se naučíte správné kombinace jídel a také si osvojíte znalosti, jak kompenzovat případné nárůsty hmotnosti třeba po nějaké oslavě či jiné akci, takže i udržování dosažené hmotnosti je snadné.

 

Zdroj: www.asistovane-hubnuti.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>