VacuShape – netradiční hubnutí

Na rozdíl od jiných typů hubnutí, při kterém většinou zhubneme v objemu ňader či paží a dolní tukové zásoby zůstanou nedotčeny, se metoda VacuShape zaměřuje právě na tyto problémové.

Tedy ty partie – hýždě, stehna, břicho, kde se velice lehce a s oblibou ukládá tuk a špatně se ho zbavujeme i náročným cvičením.

Jedná se o speciální trénink na běžeckém pásu, monitorovaný a kontrolovaný.

Ve VacuShape Brno probíhá po dobu 30 – ti minut, kdy jsou dolní partie v podtlakové kabině. Zároveň je monitorována tepová frekvence, tak aby po celou dobu odpovídala aerobnímu cvičení, a tím bylo spalování tuků efektivnější.

Vedle rychlejšího odbourávání tuků a rychlejšího hubnutí v daných partiích nám metoda umožní též funkčnější odvádění metabolických zplodin. Pokožka je lépe prokrvená a více zásobená potřebnými látkami, což působí jako prevence proti nevzhledné, ale bohužel velmi časté ,,pomerančové kůži“ – celulitidě.

Zlepší se nám pleť, která bude hladší a pevnější, oproti tomu pokud bychom dosáhli rychlé ztráty tuku pomocí některých hubnoucích preparátů. Výhodou je i aktivace krevního a lymfatického objemu, stejně jako redukce tukových polštářků v problematických partiích.

Jako při jiném typu cvičení nám zároveň pravidelný trénink umožní dosáhnout lepší fyzické kondice, a tím i lepší nálady, takže nebudeme mít důvod k obvyklému vyjídání ledničky pro uklidnění nervů.

Takže pokud se vedle kýžené ztráty tuku v problémových partiích, chceme zbavit zároveň celulitidy, a vyzkoušet novou netradiční metodu, může být pro nás VacuShape Brno originálním pomocníkem při efektivním hubnutí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>