VacuShape – netradiční hubnutí

Na rozdíl od jiných typů hubnutí, při kterém většinou zhubneme v objemu ňader či paží a dolní tukové zásoby zůstanou nedotčeny, se metoda VacuShape zaměřuje právě na tyto problémové.

Tedy ty partie – hýždě, stehna, břicho, kde se velice lehce a s oblibou ukládá tuk a špatně se ho zbavujeme i náročným cvičením.

Jedná se o speciální trénink na běžeckém pásu, monitorovaný a kontrolovaný.

Ve VacuShape Brno probíhá po dobu 30 – ti minut, kdy jsou dolní partie v podtlakové kabině. Zároveň je monitorována tepová frekvence, tak aby po celou dobu odpovídala aerobnímu cvičení, a tím bylo spalování tuků efektivnější.

Vedle rychlejšího odbourávání tuků a rychlejšího hubnutí v daných partiích nám metoda umožní též funkčnější odvádění metabolických zplodin. Pokožka je lépe prokrvená a více zásobená potřebnými látkami, což působí jako prevence proti nevzhledné, ale bohužel velmi časté ,,pomerančové kůži“ – celulitidě.

Zlepší se nám pleť, která bude hladší a pevnější, oproti tomu pokud bychom dosáhli rychlé ztráty tuku pomocí některých hubnoucích preparátů. Výhodou je i aktivace krevního a lymfatického objemu, stejně jako redukce tukových polštářků v problematických partiích.

Jako při jiném typu cvičení nám zároveň pravidelný trénink umožní dosáhnout lepší fyzické kondice, a tím i lepší nálady, takže nebudeme mít důvod k obvyklému vyjídání ledničky pro uklidnění nervů.

Takže pokud se vedle kýžené ztráty tuku v problémových partiích, chceme zbavit zároveň celulitidy, a vyzkoušet novou netradiční metodu, může být pro nás VacuShape Brno originálním pomocníkem při efektivním hubnutí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>