Na hubnutí se správnými pomocníky

Pustili jste se do hubnutí po hlavě, a vedle asketického jídelníčku si naložili ještě pořádně vyčerpávající tréninkové kolečko, a vaše klouby začínají protestovat? Ideální je, pokud se poohlédneme po vhodných pomocnících, které nám pomohou namáhané partie těla hodit zase do pohody.

Jedním z nich jsou masážní gely. Masáž sama o sobě dovede uvolnit namáhané nebo aktuálně problémové části těla a ve spojení s gely, obsahující léčivé rostlinné extrakty, se za chvíli budeme cítit o poznání lépe.

Masážní gely řady Irel jsou založené na přírodní bázi a obsahují rostlinné extrakty určené pro lokální masáže míst, kde došlo k nadměrné zátěži kloubů a svalstva s následnými projevy bolestivosti a ztuhlosti.

Gely se ale hodí i v případech vnitřních zánětlivých procesů, např. artritidy nebo zánětů kosterních svalů. Používat je můžeme také pro masáže rozsáhlejších partií těla, nebo pro různé typy reflexních terapií a masáží otlaků. Pomáhají též v boji proti proleženinám, jež se vyskytují u dlouhodobě nepohyblivých pacientů.

Základní bylinnou výzbrojí gelů je ostropestřec mariánský, gel tohoto typu si můžeme dopřát, jak v 250 gramovém balení, tak v 500 gramovém. Pokud dáváme přednost oleji, na výběr je také olejový masážní gel, v gramážích 230 a 450. Sáhnout taktéž můžeme po masážním gelu s kostivalem a kaštanem, a to opět jak v 250 gramovém balení, tak v 500 gramovém.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>