In Body a co nám prozradí

Uvažujete občas o tom, že byste potřebovali shodit pár kil, ale vzápětí zase pochybujete, zda je to skutečně natolik potřeba? Nebo se naopak obáváte podvýživy, protože ať jíte, co jíte, máte pocit, že vaše váha je až příliš nízko? Na tyto a podobné otazníky je schopen odpovědět přístroj In Body 230.

Jedná se o další vymoženost moderní techniky. Tento přístroj nejčastěji využívají lidé, kteří se snaží redukovat tělesné tuky, při různých dietách a změnách stravovacích režimů. Přístroj totiž dovede stanovit, zda úbytky hmotnosti jsou z tuku a ne ze svaloviny, což by bylo nežádoucí.

Analýza těla je navíc užitečná pro každého. Přístroj nám prozradí, jakou máme stavbu těla, zda nám nehrozí nějaká rizika v souvislosti s nadváhou či podváhou. Tento tzv. analyzátor navíc nepotřebuje ani, abychom se vysvlékaly jako třeba u lékaře, váhu našeho oblečení totiž umí odečíst.

Samotná analýza trvá cca 30 sekund a může ji vyzkoušet každý od 6 let. Diagnostika není vhodná pouze pro osoby s kardiostimulátorem. A co všechno nám složení těla prozradí, pokud se necháme otestovat na In Body?

Dozvíme se, jaký máme v těle poměr vody, minerálních látek, proteinů a tuků. Znát budeme i poměr svalů a tuků. Základní informací pro nás bude i diagnóza obezity či podváhy a souhrn možných zdravotních rizik, z naší váhy vyplývající.

Zajímavými informacemi pro nás bude informace o vyváženosti postavy, zadržování vody (vnitrobuněčná voda a mimobuněčná voda), související s otoky, či informace o bazálním metabolismu, ukazující kolik musíme vydat energie potřebné pro zachování základních životních funkcí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>