Kardio trénink

Vaše tělo připomíná hroudu tvarohu, ale co s tím? Šup do posilovny! Vyzkoušejte tenhle skvělý kardio trénink, díky kterému vám hodinka ve fitku uteče jako voda a k pěkně vyrýsovanému tělu se budete propracovávat rychlostí blesku!

K bezchybné postavičce vede vskutku jednoduchá matematika – musíte odečíst tuky a nabrat svalovinu! A toho dosáhnete magickou kombinací dostatečného času, který si vyhradíte na cvičení, a pohodové intenzity (tj. takové, aby za stroji neumírala, ale měla z pohybu radost). Chcete se špíčků jednou provždy zbavit? Tak si ještě dnes kupte měsíční permici do nejbližšího slušně vybaveného fitcentra a začněte s plánem, který vám možná změní život!

Vyrazte s kámoškama!

Možná jste posilovny nikdy neměla ráda, protože si tam mezi všemi těmi uhekanými horami svalů a sem tam nějakou topmodelkou připadáte jako trumpeta. Jestli se navíc stydíte poradit s trenérem, možná skutečně lépe tam nechodit, protože nesprávné používání strojů může na vaší tělesné stránce napáchat zatracenou škodu. S tímhle plánem se ale nemáte čeho bát – osedláte totiž jen ty nejjednodušší kardio stroje a budete si zátěž dávkovat tak, že nikdo nepozná, že jste začátečnice. Úplně nejlépe se vám bude cvičit s trojicí kamarádek – jednak se můžete na strojích (jsou celkem čtyři) perfektně střídat, jednak si užijete legraci a vzájemným motivováním půjde vaše výkonnost prudce nahoru!

Čtyři stroje k super figuře

A jakou že výbavu váš »bojový prostor« potřebuje? Běžecký pás, eliptický trenažér (přístroj typu Orbitrek, kde rukama i nohama vykružujete elipsy a napodobujete běžkařský styl), stepper a stacionární kolo (něco jako rotoped). Bohatě stačí, když si hodinku rozložíte mezi tahle čtyři stanoviště (tj. 15 min na každém, nejlépe ve jmenovaném pořadí, ale záměna vás určitě nepoznamená) a to s takovou intenzitou, abyste byla asi na 50 – 60 % svého maxima (měla byste si při cvičení zvládnout klidně povídat s ostatními). Každý další týden pak o pár minut zkraťte dobu strávenou na stroji a udělejte si v mezičase pár zkracovaček, kliků nebo sedů-lehů.

Jak vidíte, tenhle trénink rozhodně není nijak drastický, o to častěji byste si ho ale měla dopřávat. Zaskočte do posilovny alespoň 4krát do týdne a výsledky uvidíte velmi brzy!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>