Zatočte s celulitidou

Celulitida není onemocnění v pravém slova smyslu, protože pro nás nepředstavuje žádná zdravotní rizika. Jedná o estetický problém, ve kterém rozhodně nejste sama. Podle mnohých výzkumů se ukázalo, že celulitida trápí až 90 procent žen. Postiženi celulitidou ale mohou být i muži.

Celulitida se projevuje jako dolíčkovitá kůže připomínající kůru pomeranče na místech, kde se ukládá tuk. Především na stehnech a hýždích. Nejčastěji se projevuje, když dochází ke změně tvorby a vylučování pohlavních hormonů. Tedy v pubertálním období, v těhotenství, menopauze a v době užívání hormonální antikoncepce.

Abychom se vyvarovali vzniku celulitidy, je vhodné udržovat váhu v normálních mezích a vyvarovat se rychlých přírůstků na váze. Toho lze docílit vhodným stravováním a dostatečnou tělesnou aktivitou. Pravidelným cvičením rozproudíte krevní i mízní oběh, zbavíte se tuku a zlepšíte tělesný tonus. Také je dobré dbát na to, abyste dlouho nestály nebo naopak dlouho neseděly. Jako prevence se osvědčilo i sanování a otužování.

V dnešní moderní době lze proti pomerančové kůži bojovat i jinak, například lymfodrenáží. V dámském fitness a wellness centru Brno Komín si pro Vás připravili podzimní akci STOP CELULITIDĚ.

Při koupi výhodného balíčku 10-ti lymfodrenáží nebo VacuShape získáte navíc lymfodrenážní kalhoty a poukaz na 20 minut ruční lymfodrenáže zdarma. Poukaz můžete darovat kamarádce k Vánocům a v boji proti celulitidě nebudete sama.

Při koupi 20-ti lymfodrenáží nebo VacuShape ušetříte 1000 Kč a kromě poukazu na lymfodrenáž zdarma navíc dostanete skořicový gel.

Neváhejte a vrhněte se do boje hned, akce trvá jen do 30.listopadu 2013 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>