Proč být štíhlý?

I když jste si dali za cíl, že zhubnete a že si budete udržovat štíhlou linii, říkáte si proč vlastně? Je to kvůli okolí nebo kvůli vám? Pomůžeme vám najít odpověď.

stihla zena_hubnuti

Často se stává, že lidé začínají hubnout na základě impulzu se svého okolí. Někdo měl nejapnou poznámku na vaši postavu, kamarádi si vás dobírají pro kila navíc nebo vám zhubnutí bylo doporučeno lékařem… Důvodů pro získání štíhlé linie je nespočet, nejzásadnější ale určitě je dostat se do tělesné a duševní kondice.

Hubnutí se neobejde bez pohybu a zdravého stravování a právě tato kombinace je klíčem ke zdraví. Pohyb a správná strava jsou skvělou prevencí pro všechna onemocnění. Vedou k posílení imunity a mohou zabránit těžším onemocněním jako je například infarkt myokardu či mozková mrtvice.

Snížení váhy může odlehčit kloubům a posilování svalů může vést ke zmírnění či k naprostému odstranění bolesti zad a kloubů.

Pohyb je důležitý nejenom pro naše svaly a fyzickou kondici, ale také pro naši psychiku. Lidé po cvičení mají lepší náladu, než ti kteří se válí u televize. Zdravý pohyb přináší pohodu a relaxaci a přivádí na jiné myšlenky.

Obrovským pozitivem je fakt, že s ubývajícími kily vám bude přibývat sebevědomí. Na okolí budete působit vyrovnanější a pozitivnější. Štíhlejší lidé mívají vyšší sebevědomí a bývají úspěšnější jak ve vztazích, tak v práci.

Štíhlejší lidé jsou také přitažlivější a pohlednější než ti obézní.

Začněte s hubnutím ještě dnes.

Sandra Š.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>