Co dělat, když se nám zrovna nedaří být šik a štíhlí?

Určitě jste si všimli, že jakmile začnete u diety improvizovat, většinou skončíte s narychlo zhltnutou bagetou někde v tramvaji, anebo hůř, večer u televize s miskou sladkostí. Ať už tomu věříte, nebo ne, příčinou neúspěchu mnohých diet je spíš hektický program, než co jiného. Vydavatelství NOXI vám nyní přináší Malou knihu štíhlosti, která vám pomůže s dosažením vysněné postavy.

Malá kniha štíhlosti je malá jen svou velikostí!

Máme pro vás skvělý tip, jak zjistit, co funguje a co je dobré. Malá kniha štíhlosti je totiž malá jen velikost, uvnitř se skrývá mnoho velkých rad, které vám pomohou ke zdraví a vysněné postavě.

Autorka Lauren Slaytonová je uznávaná poradkyně v oblasti výživy.
Přichází s jednoduchým plánem, s pomocí kterého jednou provždy ovládnete svoje chutě a získáte nejen štíhlou postavu, ale taky zdravé tělo a vyrovnaného ducha. „Ve své knize uvádím strategie a rady, jak se při dodržování diety vyhnout těm nejběžnějším nástrahám. Naučíte se, co považuji při dlouhodobém hubnutí za nejprospěšnější, osvojíte si lekce, které vám umožní plánovat a připravovat, ba dokonce občas ze svého kurzu odbočit – a přitom mít stále úspěch.“

Malá kniha štíhlosti vám poskytne know-how a pomůže vám žít život štíhle a šťastně až do smrti.

Expertka na výživu Lauren Slaytonová vám pomůže obejít ty dokola omílané překážky v dietách – práci, rodinu, společenský život, svátky atd. – a vyhrát nad nimi. Teď a tady. Lauren se s vámi podělí o tajnou součást hubnutí – plánování – protože předvídání překážek mezi vámi a štíhlostí je stejně důležité jako to, co jíte. A co je na tom všem nejlepší, Lauren vytvoří díky Malé knize štíhlosti strategie za vás.

Zapomeňte na neustále se opakující a často si odporující informace o výživě a stravovaní, co vám víří v mysli. Nastal čas věci zjednodušit.
Pokud si sestavíte svých „Deset kroků k štíhlosti“, připravíte se na úspěšné hubnutí.

Deset zázračných kroků ke štíhlé postavě!

1. Proteinová snídaně do 2 hodin po probuzení.
2. Užívejte omega-3 a vitamin D v doplňcích stravy.
3. Vypijte denně 2,25 litru vody/minerálky a 2 šálky zeleného čaje.
4. Ryba na talíři čtyřikrát týdně.
5. Ovoce maximálně jedno denně.
6. Omezte obiloviny, sacharidy a škrobovitou zeleninu na 1 porci denně.
7. K obědu jezte víc než k večeři.
8. Po večeři zavřete kuchyň.
9. V noci spěte aspoň 7 hodin.
10. 3 hodiny kardia cvičení týdně.

Malá kniha štíhlosti je již na pultech knihkupectví. Zakoupit ji můžete na www.noxi.cz anebo ve vašich knihkupectvích za 279 Kč.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>