Hubněte pohodlně a rychle

Na Nový rok si mnoho z nás dává předsevzetí. Vzhledem k tomu, že vánoční svátky se většinou nesou v duchu návštěv příbuzných a známých spojenou s konzumací spoustou dobrého jídla, stává se nejčastějším předsevzetím cíl zhubnout a zformovat si postavu.

Pokud máte předsevzetí stejné, ale nechcete se trápit nepříjemnými dietami, pak vyzkoušejte Atkinsonovu dietu, jejíž propagátorkou je i krásně štíhlá Jennifer Aniston.

Uzeniny a sýrAtkinsova dieta je založena na výrazném snížení sacharidů ve stravě, neboť ty zvyšují hladinu krevního cukru a připravují tělo k aktivitě. Když však k žádné aktivitě nedojde, glukóza se uloží do tukových zásob. Předpokládá se tedy, že pokud žádné sacharidy nepřijmeme, organismus bude čerpat energii rovnou z tukového úložiště.

Při této dietě jsou povolené prakticky všechny potraviny mající vysoký obsah bílkovin a tuků. Jejich nezbytnou složkou nesmí být sacharidy. Dopřát si můžete libovolné množství masa, sýrů, a dokonce i tuky. Z masa lze vybírat všechny druhy. Takový uzený bůček taky není zakázán, ale jen v menším množství.

Vzdávat se nemusíte ani takových pochoutek, jako jsou ementály, zrající sýry nebo niva. Klidně si můžete dopřát i čokoládu, vybírat musíte ale jen tu s obsahem kakaa větším než 60%. Celý jídelníček by měl být protkán dostatečnými porcemi zeleniny a pravidelným pitným režimem.

Jakmile se člověku podaří zhubnout, často poté tělo vypadá spíše neforemně. Jak tedy naše tělo co nejrychleji zformovat? Pak vsaďte na přípravek Andropharmia Muscle. Jen pojídání tohoto přípravku vám ale svaly nevytvaruje, je zapotřebí pochopitelně i trénink. Jak tento přípravek funguje?

bylina KotvičníkAndropharmia Muscle obsahuje velké množství látky Tribulus Terrestris. Tato látka je schopna zajistit přirozenou hladinu testosteronu v těle. Vynikající je hlavně fakt, že umí navýšit celkové množství testosteronu až o 30%.

Pokud budete Andropharmia Muscle využívat jako doplněk stravy dle doporučeného harmonogramu, tak nejen, že vám rychleji poroste svalová hmota, současně budou ubývat tuky v podkoží. Recenze produktu Andropharmia Muscle jsou kladné nejen proto, že je ryze přírodního charakteru, pozitivní vliv má i na naše zdraví.

Tribulus Terrestris je totiž de facto nať kotvičníku a díky ní dochází ke snížení krevního tlaku a rychlejší regeneraci svalů po tréninku. Samozřejmostí je u této látky i zlepšení celkové obranyschopnosti organismu. Obranyschopnost organismu je zvýšena i díky látce zvané Kolostrum.

Více způsobů jak zhubnout naleznete na farmacity.cz.

 

foto: botany.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>